Sesame Street Alphabet Kitchen

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 2.99
  • Boyut 321,8 MB
  • Version 2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Sesame Workshop
Heyecan verici bir mobil oyun olarak karşımıza Sesame Street Alphabet Kitchen'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sesame Street Alphabet Kitchen oyunu Susam sokağı karakterlerini bir araya getiren eğlenceli bir mobil oyundur. Oyunu IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ve tabletinize çocuklarınız için indirebilirsiniz. Oyunun özel içerikleri çocuklarınızı hem eğitiyor hem de eğlendiriyor. Renkli buzlanma, icings, krem ??şanti, sprinkles, meyve ve eğlenceli yüz özellikleriyle ünlü kurabiyeleri süsleyerek her zamankinden daha güzel görünmelerini sağlayacaksınız. 

Kelime ve okuryazarlık becerileri oluşturmak için 90'dan fazla kelime oluşturarak çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki mini oyunlar üzerine kurulu olan Sesame Street Alphabet Kitchen mobil oyununda daha fazla ögeye sahip olarak oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

300'den fazla kurabiye çeşidi içerisinde çocuklar kendi yaratıcılıklarını kullanarak kurabiyeleri daha da güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Oyundaki en güzel anlarınızın fotoğraflarını çekerek galerinize kaydedebilirsiniz. Oyunda kurabiye canavarlarına karşılık olarak daha fazla kurabiye yapın. Çeşitli malzemeler ile kurabiyeleri şekillendirin ve oyunda daha fazla puan elde edebilir ve daha da eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Sesame Street Alphabet Kitchen indir
DİĞER SÜRÜMLER